Alfas vienas namuose: naminis valgomas plastilinas, pomidoriniai kvapnieji krekeriai, per naktį rauginti ridikėliai bei gaivios pupelių ir burokėlių salotos (1)

24122
2021 m. balandžio 26 d. 13:10
Krekeriai, krekeriai, krekeriai... Tikriausiai visų žinomi, ragauti ir pirkti parduotuvėje. Bet Alfas parodys, kaip paruošti valgomą plastiliną, iš kurio pagaminsite nuostabaus skonio, pomidorinius krekerius. Juos galėsite naudoti įvairiausioms užtepėlėms ar tiesiog norint kažką skanaus pakramsnoti. Alfas užtikrina, kad nuo šiol Jūs krekerių nepirksite.
Laidoje taip pat sužinosite, kaip pasigaminti labai gardžias salotas, kurios nustebins visus pupelių ir burokėlių mėgėjus. Gaivios, su šiek tiek rūgštelės – tikras skonių sprogimas!
Mėgstate lengvai raugintus agurkėlius? Alfas parodys, kaip per naktį parauginti ridikėlius, kurie bus traškūs ir beprotiškai skanūs. Be to, juos galėsite valgyti tiek vienus, tiek patiekti prie užkandžių ar net paskaninti įvairius patiekalus.
O po viso meniu norisi kažko saldaus? Pasilepinkite ledų desertu, kurį pagaminsite be didelių pastangų ir tik iš kelių ingredientų. Paprasta ir lengva, o skonis pasakiškas.
Laida labai patiks žmonėms, kuriems kartais norisi pailsėti nuo mėsos produktų, arba vegetarams.
Įsijunk jau šiandien, uždavinėk klausimus ir galėsi laimėti puikius Alfo įsteigtus prizus. Pasimatykime tiesiogiai 18:30 val. tik per Delfi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai