Alfas vienas namuose: kaip greitai pasigaminti „Snickers“ skonio batonėlį ir ypatingoji dvisluoksnė ankštinių daržovių sriuba (0)

33640
2021 m. vasario 1 d. 15:04
Visi jau gerai žinome ir esame įpratę girdėti apie „Snickers“ skonio tortą, bet Alfas parodys, kaip pasigaminti tikrą šokoladuką namų sąlygomis, kurį dievinsite visi ir galėsite lengvai atkartoti savo namuose su paprastais ingredientais.

Gamindami neužtruksite daug laiko ir greitai galėsite džiaugtis šiuo skanėstu su visa šeima arba susukti į popierių ir dovanoti draugams.

Kai už lango tokia šalta ir žvarbi žiema, geriausias patiekalas sušilti – gardi sriuba. Nustebinkite savo šeimos narius ir pagaminkite dviejų sluoksnių sriubą su ankštinėmis daržovėmis, kuri ne tik patiks kiekvienam, sušildys, bet ir taps sveiku patiekalu suteikiančiu energijos. O, kad sriuba būtų dar ypatingesnė Alfas panaudos vieną ingredientą, kurio tikrai nesate dėję į sriubą, bet visi turite savo namuose.

Laidos pabaigoje Alfas pagamins dar vieną skanėstą. Jei mėgstate ledus, bet norite juos pagaminti greitai ir sveikai – šis receptas būtent Jums.

Įsijunk jau šiandien ir galėsi laimėti silikoninę 3D formą bei kitus fantastiškus Alfo įsteigtus prizus. Pasimatykime tiesiogiai 18:30 val. tik per Delfi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai