Alfas vienas namuose: gaivus arbūzinis želė tortas, šokoladinis uogų pyragas, keptų česnakų kečupas ir geltonieji šaltibarščiai (4)

15865
2021 birželio mėn. 28 d. 19:30
Vasara mums dovanoja gerą orą ir nors ne visi galime juo pasidžiaugti tiek, kiek norisi, Alfas šiandien Jums dovanos atostogų meniu, kurį galėsite greitai paruošti savo virtuvėje ne tik atostogų metu, bet ir vakare po darbų ar draugų kompanijai savaitgalį.

Netikėtos gaivos ant Jūsų stalo atneš arbūzinis želė tortas. Jis stebins ne tik skoniu, puoš vaišių stalą, bet ir taps tikru „Instagram“ trendu. Pasigaminkite jį pirmieji ir užkrėskite gaminimo virusu ir kitus.

Pamatysite, kaip jis virs neatsiejamu gimtadienių, švenčių ar draugų susibūrimų atributu.

Nustebsite, kaip gali būti lengva ir paprasta pasigaminti šokoladinį pyragą su uogomis. Alfas parodys, kaip paprastai galite tapti savo namų konditeriu.

Ir kokia gi vasara be šašlykų. Tai tarsi būtinas ritualas susirinkus terasoje, miško pavėsinėje ar sode. Sužinosite, kaip pasigaminti labai skanų šašlykams skirtą kečupą, kuris taps neatsiejamu mėsos pagardu.

Žinoma, vasarą karaliauja ir burokėliai, turbūt neįsivaizduojame šaltibarščių be jų. Tačiau, jie nuostabiai tinka ir kituose patiekaluose. Laidoje pamatysite, kokį netikėtą patiekalą Alfas siūlo iš jų pasigaminti.

Įsijunkite jau šiandien, nepamirškite uždavinėti klausimų ir turėsite progą laimėti smagių Alfo įsteigtų prizų. Pasimatykime tiesiogiai 19:30 val. tik per Delfi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai