Alfas vienas gamtoje. Užkandis su falafeliais ir pomidorais (0)

12362
2021 rugpjūčio mėn. 18 d. 20:30
Patiekalas ne tik vegetarams, bet ir tiems, kurie mėgsta paįvairinti savo meniu.

½ stiklinės graikiško jogurto
½ šaukštelio garstyčių
Nedidelio gabaliuko žalios aitriosios paprikos
Žiupsnelio nerafinuoto cukranendrių cukraus
1 mėtos šakelės
1 saujos sėjamųjų salotų
1 nedidelio mėlynojo svogūno
1 vidutinio trumpavaisio agurko
10–12 įvairių vyšninių pomidorų
4–6 šaldytų falafelių
Purškiamo ypač tyro alyvuogių aliejaus
2–3 pitos duonelių
Žiupsnelio druskos
Žiupsnelio juodųjų pipirų

1. Padažui į indelį dėkite graikišką jogurtą, garstyčias, dalį nerafinuoto cukranendrių cukraus, druską, pipirus, aitriąją papriką ir viską sutrinkite iki vientisos masės. Mėtas ir salotas lengvai suplėšykite ir sumaišykite.
2. Svogūną perpjaukite per pusę, vieną puselę supjaustykite pusžiedžiais, kitą skersai ir išilgai į 4 dalis. Pusžiedžiais pjaustytus svogūnus pabarstykite druska, cukrumi ir gerai išmaišykite. Agurką daržovių skutuku išskuskite juostelėmis.
3. Į 4 dalis pjaustytą svogūno dalį išardykite. Ant vieno iešmelio maukite svogūno dalį, vyšninį pomidorą ir tokia seka sumaukite iešmelį. Ant kito iešmelio maukite pomidorą, falafelį ir tokia seka sumaukite iešmelį.
4. Abu iešmelius apipurkškite ypač tyru alyvuogių aliejumi ir kepkite įkaitintoje kepsninėje po 2 min. iš kiekvienos pusės, kol apskrus ir iškeps. Iškepus pomidorų ir falafelių iešmeliams, apkepkite pitos duoneles po 30 sekundžių iš kiekvienos pusės.
5. Apkeptas pitos duoneles dėkite į lėkštę vieną ant kitos, tepkite pagamintą padažą, dėkite lengvai marinuotus svogūnus, agurkų juosteles, salotų ir mėtų lapus. Nuo iešmelių nuimkite ir ant pitos su salotomis uždėkite keptus falafelius ir pomidorus, ant viršaus dėkite likusius svogūnus, mėtų ir salotų lapus. Skanaukite.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai