Alfas vienas gamtoje. Šventinis burgeris, kuris nustebins visko ragavusiusgaivinantis arbūzinis mėtinis limonadas (0)

10402
2021 liepos mėn. 7 d. 20:30
Pasidarykite savo popietę nepamirštamą ir pasigaminkite tikrą mėsainį-tortą, kuris tikrai taps šios vasaros favoritu, o viską užsigerkite gaivinančiu mėtomis ir arbūzu kvepiančiu limonadu.

Šventinis burgeris, kuris nustebins visko ragavusius

1–2 šaukštų majonezo
1 šaukšto garstyčių
Žiupsnelio nerafinuoto cukranendrių cukraus
1 vidutinio obuolio (pjaustyto smulkiais kubeliais)
1 nedidelio pomidoro
1 nedidelio mėlynojo svogūno
50 g airiško čederio sūrio
2–3 marinuotų agurkėlių
4–5 krevečių
50 g pjaustytos čioriso dešros
1 šviežio sausai brandintos jautienos maltinio
Purškiamo ypač tyro alyvuogių aliejaus
2 šaukštų padažo „BBQ classic Sauce“
3 amerikietiško stiliaus mėsainių bandelių puselių
1 šaukšto pomidorų padažo
1 saujos gražgarsčių lapų
Žiupsnelio druskos
Žiupsnelio juodųjų pipirų

1. Majonezą, garstyčias, nerafinuotą cukranendrių cukrų, juoduosius pipirus, pusę smulkinto obuolio sutrinkite trintuvu iki vientisos konsistencijos. Į gautą masę suberkite likusius smulkintus obuolius ir gerai išmaišykite.
2. Pomidorus supjaustykite griežinėliais, svogūnus žiedais, airišką čederio sūrį ir marinuotus agurkėlius plonomis juostelėmis. Krevetes ir čioriso dešrą atskirai suverkite ant iešmelių. Pomidorus ir svogūnus pabarstykite druska ir pipirais.
3. Krevetes, čioriso dešrą ir šviežią sausai brandintos jautienos maltinį papurkškite ypač tyru alyvuogių aliejumi, krevetes ir maltinį pabarstykite juodaisiais pipirais. Abu iešmelius ir mėsainio maltinį gerai įtrynę rankomis kepkite įkaitintoje kepsninėje iš abiejų pusių, po maždaug 2 min., kol apskrus ir iškeps.
4. Krevetes ir čioriso glazūruokite padažu „BBQ classic Sauce“, ant jautienos maltinio uždėkite čederio sūrio juosteles, į kepsninę įdėkite amerikietiško stiliaus mėsainių bandeles ir viską kepkite uždarytame grilyje apie 1 min. Krevetes pabarstykite druska.
5. Ant apatinės bandelės vidinės pusės tepkite pomidorų padažą, dėkite salotų lapus, pjaustytus svogūnus, agurkėlius, jautienos maltinį su sūriu, patepkite BBQ padažu ir dėkite kitą bandelę. Ant viršutinės bandelės tepkite obuolių-majonezo padažą, dėkite krevetes, čioriso dešrą, pjaustytus pomidorus, svogūnus, viršutinę bandelę perteptą BBQ padažu ir patiekite.

Gaivinantis arbūzinis mėtinis limonadas

10 įvairių mėtinių ledinukų
1 nedidelio arbūzo
1 didelio trumpavaisio agurko
1 stiklinės traiškyto ledo
1,5 l gazuoto natūralaus mineralinio vandens
1 nedidelės citrinos
2 šaukštų šviesiojo sirupo

1. Ledinukus susmulkinkite maisto smulkintuvu. Arbūzui nupjaukite luobelę ir supjaustykite vienodo dydžio kubeliais. Agurkus maistiniu daržovių skustuku išskuskite juostelėmis.
2. Į maisto smulkintuvą su smulkintais ledinukais įpilkite dalį gazuoto natūralaus mineralinio vandens, praskalaukite ir visą turinį supilkite į indą, kuriame gaminsite limonadą.
3. Į indą limonadui sudėkite agurko juosteles, įspauskite citrinos sulčių, įpilkite šviesiojo sirupo, suberkite pjaustytą arbūzą, užpilkite likusiu gazuotu vandeniu, suberkite traiškytą ledą, išmaišykite ir patiekite.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai