Alfas vienas gamtoje. Kokakolos skonio tinginio ledai (0)

9846
2021 birželio mėn. 16 d. 20:30
Kai vasara mus lepina visu pajėgumu, norisi kažko gaivaus, lengvo ir vasariško. Kaip jums ledai? Alfas parodys, kaip pagaminti desertą, kuris ne tik atgaivins, bet primins ir visų taip mėgsamą tinginį. Viską paruosite „Super“ greitai ir galėsite ilgai tuo mėgautis! Susitikime kiekvieną trečiadienį ir ketvirtadienį laidoje „Alfas vienas gamtoje“.

1 vidutinio banano
1 saujos gervuogių
1 pakelio kokakolos skonio sausainių
1 stiklinės trintos riebios varškės
1 stiklinės sutirštinto saldinto pieno
1 nedidelės žaliosios citrinos
1 stiklinės traškių javainių su kakava ir avietėmis
1 saujos šilauogių
1 saujos aviečių
500 g vanilinių ledų
Mėtų lapelių (patiekimui)

1. Bananą smulkiai supjaustykite arba sutrinkite šakute, gervuoges perpjaukite per pusę. Sausainius sutrupinkite rankomis.
2. Pjaustytus bananus, varškę ir sutirštintą saldintą pieną sudėkite į dubenį, įtarkuokite žaliosios citrinos žievelės, įspauskite sulčių ir plakikliu viską išmaišykite iki vientisos konsistencijos.
3. Trupintus sausainius sumaišykite su traškiais javainiais su kakava ir avietėmis ir uogomis. Vanilinius ledus supjaustykite smulkesnėmis dalimis, sudėkite į dubenį su sutirštinto saldinto pieno mase, suberkite sausainių granolos mišinį ir viską gerai išmaišykite.
4. Ledų tinginio masę tolygiai paskirstykite skardoje ir dėkite į šaldiklį mažiausiai 2–3 val. arba kol sustings. Ledams sustingus patiekite juos su šviežiomis uogomis ir mėtų lapeliais

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai