Alfas vienas gamtoje. Karamelizuotas paukštienos dešrainis, kurio neatsivalgys ne tik vaikai (0)

12609
2021 m. rugpjūčio 25 d. 14:59
Paruošite greitai ir paprastai, bet kartą paragavę, norėsite juos gaminti dar ir dar kartą.

½ nedidelio svogūno
2–3 SPILVA marinuotų agurkų
5–6 vyšninių pomidorų
2 LAPINO PUOTA šviežios antienos filė
BASSO purškiamo ypač tyro alyvuogių aliejaus
½ stiklinės vyšnių be kauliukų
1–2 šaukštelių DANSUKKER cukraus miltelių
½ nedidelės žaliosios citrinos
4–5 šaukštų KIKKOMAN padažo „Yakitori“
50 g PERGALĖ juodojo šokolado
3 VILNIAUS DUONA gurmaniškų dešrainių bandelių
1 šakelės šviežių bazilikų
Žiupsnelio juodųjų pipirų
Žiupsnelio druskos

1. Svogūną, SPILVA marinuotus agurkus ir vyšninius pomidorus supjaustykite smulkiais kubeliais, suberkite į dubenį, pabarstykite juodaisiais pipirais ir išmaišykite.
2. LAPINO PUOTA šviežią antienos filė labai gerai nusausinkite popieriniu rankšluosčiu, įpjaukite odelę ir supjaustykite išilgai į 3 dalis. Pjaustytą antieną apibarstykite juodaisiais pipirais, apipurkškite BASSO ypač tyru alyvuogių aliejumi ir labai gerai įtrinkite rankomis.
3. Vyšnias suberkite į keptuvę ar indą atsparų karščiui, apibarstykite DANSUKKER cukraus milteliais, įspauskite pusę žaliosios citrinos sulčių, išmaišykite. Indą su vyšniomis dėkite į įkaitintą kepsninę BIG GREEN EGG, uždarykite ir kepkite 5–7 min., kol vyšnios suminkštės ir cukraus milteliai išsilydys.
4. Marinuotą antieną kepkite įkaitintame grilyje iš abiejų pusių, kol apskrus, po maždaug 2–3 min., priklausomai, kokio kepimo mėsos norite. Keptą antieną glazūruokite KIKKOMAN padažu „Yakitori“ ir pakartotinai apkepkite abi puses po 30 sekundžių. Antieną pabarstykite druska, suvyniokite į kepimo foliją, padėkite šiltai ir leiskite mėsai pailsėti 3–5 min.
5. Keptas vyšnias sudėkite į maisto smulkintuvą, pilkite lydytą PERGALĖ juodąjį šokoladą, įtarkuokite žaliosios citrinos žievelės ir sutrinkite iki vientisos masės. VILNIAUS DUONA gurmaniškas dešrainių bandeles kepkite įkaitintame grilyje po maždaug 30 sekundžių iš kiekvienos pusės.
6. Dešrainių bandelių vidines puses ištepkite gamintu vyšnių padažu, dėkite pomidorų ir marinuotų agurkų salotas, glazūruotą antieną, bazilikų lapelius ir patiekite.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai