Alfas vienas gamtoje. Grybainis, kuris nustebins net ir mėsos mėgėjus (0)

11836
2021 rugpjūčio mėn. 11 d. 20:30
Kartais norisi kitokio, išskirtinio „burgerio“. Šis bus būtent toks, nes jam nereikės jokios mėsos!

4–5 ekologiškų pievagrybių
1 vidutinio pomidoro
1 česnako skiltelės
1 nedidelės aitriosios paprikos
Ryšulėlio krapų
Ryšulėlio petražolių
Ryšulėlio svogūnų laiškų
1 nedidelio gabaliuko kietojo sūrio
2–3 šaukštų majonezo
1 saujos traškučių su bananais
Purškiamo ypač tyro alyvuogių aliejaus
2 šaukštų salotų padažo su česnakais ir alyvuogių aliejumi
2 mėsainių bandelių „Brioche“
1 saujos špinatų lapų
Žiupsnelio druskos
Žiupsnelio juodųjų pipirų

1. Ekologiškus pievagrybius perpjaukite skersai per pusę, pomidorą supjaustykite griežinėliais, česnaką, aitriąją papriką, krapus, petražoles ir svogūnų laiškus susmulkinkite. Sūrį supjaustykite smulkiais gabaliukais.
2. Smulkintą česnaką, aitriąją papriką, krapus, petražoles ir svogūnų laiškus suberkite į maisto smulkintuvą, dėkite majonezą ir sutrinkite iki vientisos gražios masės.
3. Traškučius su bananais sutrupinkite, sudėkite į keptuvėlę arba karščiui atsparų indą, pabarstykite pjaustytu kietuoju sūriu ir kepkite uždarytoje įkaitintoje kepsninėje 3–4 min., kol sūris išsilydys ir traškučiai gražiai apskrus.
4. Pievagrybius apipurkškite ypač tyru alyvuogių aliejumi, pabarstykite pipirais ir kepkite įkaitintame grilyje po 2 min. iš kiekvienos pusės, kol iškeps, apskrus ir suminkštės. Grybams iškepus, užpilkite juos salotų padažu su česnakais ir alyvuogių aliejumi, pabarstykite druska ir išmaišykite.
5. Įkaitintame grilyje apkepkite mėsainių bandeles „Brioche“ iš kiekvienos pusės po maždaug 30 sekundžių arba, kol gražiai apskrus. Ant apatinės skrudintos bandelės vidinės pusės tepkite gamintą žolelių majonezą, dėkite špinatų lapelius, pomidorus, keptus pievagrybius, traškučius užkeptus sūriu, žolelių majonezo ir uždėję viršutinę mėsainių bandelę patiekite.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai