Alfas vienas gamtoje. Grill baklažanas – tikra iškylos žvaigždė (0)

8152
2021 liepos mėn. 21 d. 20:30
Nežinote, kaip skaniai paruošti baklažaną? Alfas atskleis, kaip jį iškepti ant grilio, kad jis būtų sultingas, spalvingas ir kremiškas.

1 baklažano
40 ml purškiamo ypač tyro alyvuogių aliejaus
50 g fetos sūrio
1 saujos krapų
1 saujos petražolių
1 saujos svogūnų laiškų
1 saujos migdolų riešutų
100 g brokolių
1 saujos vyšninių pomidorų
2 šaukštų juodųjų pupelių padažo
5 šaukštų marinuotų burokėlių

1. Baklažanus supjaustykite 1 cm storio juostelėmis, apipurkškite ypač tyru alyvuogių aliejumi ir kepkite kepsninėje apie 2–3 min. iš abiejų pusių, kol apskrus.

2. Sūrį supjaustykite smulkiais kubeliais, žoleles ir skrudintus migdolų riešutus sukapokite.

3. Brokolius nuplikykite verdančiu vandeniu ir supjaustykite 2 cm gabaliukais, vyšninius pomidorus supjaustykite į 4 dalis. Daržoves pagardinkite druska, pipirais ir alyvuogių aliejumi, sudėkite į foliją, užlenkite kraštelius ir užberkite kapotų riešutų.

4. Iškepusius baklažanus patepkite pupelių padažu, dėkite kapotas žoleles, fetos sūrį, antrąją baklažano dalį, vėl patepkite pupelių padažu, dėkite marinuotus burokėlius ir kepkite kepsninėje apie 4 min. kartu su brokoliais ir pomidorais.

5. Brokolius nuplikykite verdančiu vandeniu ir supjaustykite 2 cm gabaliukais, vyšninius pomidorus supjaustykite į 4 dalis. Daržoves pagardinkite druska, pipirais ir alyvuogių aliejumi, sudėkite į foliją, užlenkite kraštelius ir kepkite kepsninėje, kartu su baklažanais apie 5 min.

6. Ant iškeptų baklažanų sudėkite keptus brokolius su pomidorais, fetos sūrį ir žoleles.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai