Alfas mieste. BBQ viščiukas su grill persikų ir daržovių salotomis (0)

16321
2022 birželio mėn. 22 d. 10:30
Iškylų metu nustebinkite draugus ir artimuosius net dviem naujais patiekalais. Alfas atskleis, kaip paruošti sultingą BBQ viščiuką su grill persikų ir daržovių salotomis bei saldžiarūgštį sluoksniuotą karamelizuotų rabarbarų desertą. Šie patiekalai taip pat puikiai tiks Joninių nakčiai!

1 kukurūzinio viščiuko
3 šaukštų čili pipirų skonio rapsų aliejaus
3 šaukštų raudonojo vyno acto
2 šaukštų medaus arba cukraus sirupo
2 šaukštų sojų padažo
100 ml nealkoholinio šviesaus alaus
Žiupsnelio juodųjų pipirų
Žiupsnelio aitriųjų paprikų dribsnių
Žiupsnelio grilio prieskonių
3 persikų
1 apelsino
1 saujos sultenių
2 mėlynųjų svogūnų
½ saujos migdolų riešutų
1 citrinos
3 šaukštų padažo „BBQ Classic“
Žiupsnelio druskos

1. Kukurūzinį viščiuką padalinkite mažesnėmis dalimis. Į dubenį pilkite čili pipirų skonio rapsų aliejų, raudonojo vyno actą, medų, sojų padažą, nealkoholinį šviesų alų, berkite prieskonius ir išmaišę, pilkite ant viščiuko. Leiskite pasimarinuoti apie 30 min. kambario temperatūroje.

2. Kepkite viščiuką įkaitintame grilyje 200 °C temp. iš abiejų pusių, kol pilnai iškeps, kartkartėmis aptepdami likusiu marinatu.

3. Kol viščiukas kepa, pasigaminkite keptų persikų salotas: persikus perpjaukite pusiau ir išimkite kaulus, apšlakstę likusiu marinatu, dėkite kepti šalia viščiuko. Apelsiną supjaustykite skiltelėmis ir nupjaukite žievę. Į dubenį dėkite sultenių lapus, pjaustytą apelsiną, pusžiedžiais pjaustytą mėlynąjį svogūną. Išspauskite šiek tiek apelsino žievelės sulčių. Suberkite smulkintus migdolų riešutus. Išspauskite citrinos sulčių, pagardinkite pipirais, pilkite 3 šaukštus čili pipirų skonio rapsų aliejaus ir išmaišykite.

4. Aptepkite viščiuką padažu „BBQ Classic“ ir dėkite į pasirinktą indą. Salotas paskaninkite druska ir dėkite šalia viščiuko kartu su keptais persikais.

Sluoksniuotas karamelizuotų rabarbarų ir sausainių desertas su ledais

Žiupsnelio rozmarinų
3 šaukštų natūralaus mineralinio vandens (negazuoto)
100 g cukraus uogienėms
2 rabarbarų stiebų
½ citrinos
½ saujos pusrytainių su morkomis ir cinamonu „7 grūdai“
1 šaukšto ledų su makadamijomis

1. Į kepimo indą dėkite rozmarinus, pilkite 3 šaukštus natūralaus mineralinio vandens, berkite cukrų uogienėms ir griežinėliais pjaustytus rabarbarus. Kepkite grilyje 200 °C temp., kol rabarbarai suminkštės ir karamelizuosis.
2. Į indą dėkite rabarbarus, užtarkuokite citrinos žievelės, užtrupinkite 7 grūdų pusrytainių su morkomis ir cinamonu bei uždėkite ledų su makadamijomis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai