Alfas live. Žoliautoja: geriausias delikatesas vaikams – eglių pumpurai, kuriuos galite mirkyti šokolade (3)

27205
2020 m. gegužės 29 d. 16:26
Paskutinę gegužės dieną Alfas savo šeštadieninėje laidoje ALFAS LIVE su savo pašnekove nori pakalbėti apie įvairias žoleles, randamas miškuose, laukuose ir pievose su žoliautoja Giedre Bružiene: „Visuose laukuose rasite paprastosios bitkrėslės – ji nuo senų senovės buvo naudojama mėsai įtrinti. Kai nebūdavo šaldytuvų, ja trindavo lašinius. Dabar mes ir patys neįsivaizduojame šašlyko be šito augalėlio“, – šmaikštauja G. Bružienė.

Turbūt nustebsite, bet dilgėlės, jeigu sužinotumėte apie jų gerąsias savybes, taptų neatskiriama jūsų raciono dalis.

Norite daugiau sužinoti apie lietuviškas laukų žoleles ir iš jų gaminamus prieskonius? Junkitės ALFAS LIVE jau šeštadienį, 10 val., tik per DELFITV.

Alfas Ivanauskas 2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.

2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT.

2018 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.

2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.

Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.

Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.

Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.

2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.

Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai