Alfas live. Visa tiesa apie sūrį: kodėl jį būtina valgyti kambario temperatūros ir kaip reikia laikyti šaldytuve? (2)

16729
2021 m. balandžio 30 d. 15:00
Pasaulyje yra tiek daug sūrio rūšių, kad net galva gali susisukti. Vieniems sūris asocijuojasi su gurmaniška vakariene žvakių šviesoje, kitiems su kaimišku močiutės pamelžtu pienu, o tretiems galbūt su pusryčių sumuštiniu. Ką reikėtų žinoti apie sūrį, kad sugebėtumėme išsirinkti patį geriausią?

Šio šeštadienio ALFAS LIVE laidoje sužinosime, kaip geriausia patiekti sūrį, ir ko ieškoti jo etiketėje?
„Svarbu neįsigyti sūrio per daug. Geriausia jo nusipirkti kelioms dienoms, daugiausia savaitei. Nes bet kuris sūris ilgai stovėdamas šaldytuve praras savo kokybę. Jei perkame šviežią sūrį, geriausia jį laikyti toje pakuotėje, su kuria nusipirkote, ir kuo greičiau sunaudoti. Jeigu perkate puskietį ar kietąjį sūrį, jį galite laikyti šaldytuve apie savaitę. Jam didžiausias pavojus yra džiuvimas, be to, sūris linkęs paimti kvapą iš šalia esančių produktų, tuomet jis nebūna toks skanus. Jį reikėtų suvynioti į maistinę plėvelę, kuri neleis džiūti ir prisigaudyti įvairių kvapų“, – pasakos ūkininkas, sūrinės „Varinis puodas“ įkūrėjas Audrius Jokubauskas.

Taip pat žiūrovų laukia neatsivalgoma sūrio užtepėlė ir geriausias Alfo vaflių receptas. Apie viską – jau šį šeštadienį ALFAS LIVE laidoje nuo 10 val. tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai