Alfas live. Šokiruojantis gydytojos pareiškimas: ką reikia žinoti prieš renkantis sultis? (17)

27939
2020 m. lapkričio 20 d. 12:10
Gyvename tokiu laiku, kai parduotuvių lentynos tiesiog lūžta nuo produktų. Todėl dažniau renkamės viską įsigyti parduotuvėje ir taupyti savo laiką, nei kai kuriuos produktus gamintys patys.

Seniau buvo įprasta sultis ir uogienes gamintis namuose, dabar dažniau jas perkame prekybos centruose. Ką reikia žinoti prieš renkantis tokius produktus? Ko ieškoti etiketėse? Šio šeštadienio ALFAS LIVE laidoje sužinosite: kokias uogienes ar sultis rinktis? O gal iš vis nereikėtų jų pirkti?

„Negalima pirkti sulčių. Skamba labai baisiai, bet reikia pirkti vaisius. Mes neturime rūpintis kitų žmonių profesionalia gerove, pasirūpinkite savo sveikata. Mūsų sveikatai sultys yra peilis. Blogis yra lygiai tas pats lyg pirktum vaikui degtinės. Nes cukraus pasisavinimas panašus į alkoholio metabolizmą“, – pasakoja gyd. akušerė ginekologė, sertifikuota sveikos gyvensenos medicinos gydytoja Ingrida Kravčenkienė.

Taip pat žiūrovų laukia kreminė burokėlių sriuba su paukštiena ir traškūs sumuštinių konkurentai, bei „InMedica“ klinikos gydytojas atsakys į klausimą: ar skausmingas danties implanto įdėjimas? Kiek užtrunka procedūra ir pasiruošimas jai?.

Apie viską – jau šeštadienį ALFAS LIVE laidoje nuo 10 val. tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai