Alfas live. Pirmyn į mišką šviežios sulos! Kaip taisyklingai ją rinkti ir kodėl pavasarį būtina ją gerti (6)

21859
2021 m. balandžio 9 d. 15:06
Atėjus pavasariui ir gamtai bundant iš miego vis dažniau prisimename jos teikiamas gėrybes. Viena iš jų – sula. Kada visgi galima pradėti ieškoti sulos? Ir kaip išsirinkti, iš kurių medžių galima ją gerti, o kurių ne? Šio šeštadienio ALFAS LIVE laidoje sužinosime, kaip reikėtų rauginti sulą? Ir ar ji tokia pat vertinga kaip motinos pienas?

„Rekomenduojama, kad sula yra gerai kepenims, inkstams. Jei turite problemų su gerkle, angina ar furunkulais. Žmonės ją gerdavo profilaktiškai. Dažnai daro veido kompresus arba prausia veidą su sula. Taip pat ją galite šaldyti ir su ledukais daryti visas grožio procedūras. Sakoma, kad ji padeda išvengti akmenų. Sula tikrai gali padėti daugelyje sričių. Ir neigiamų pasekmių nėra, nebent, jei gertumėte jos per daug, bet net geriant daug vandens galime sau pakenkti. Profilaktiškai ją gerti gali visi“, – pasakos maisto ekspertė, lektorė, „Čepūkis“ bendraįkūrėja Aida Čepukaitė.
Taip pat žiūrovų laukia itališkai paruošti makaronai vos per kelias minutes lyg „Bolognese“ ir traškios mėsos juostelės saldžiarūgščiame padaže tarsi iš kinų restorano. Apie viską – jau šį šeštadienį ALFAS LIVE laidoje nuo 10 val. tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai