Alfas live. Medicinos mokslų daktarė rėžė iš peties: smaguriaudami šašlykais mes tiesiog prisivalgome toksinų! (5)

4457
2020 m. birželio 26 d. 14:49
Šio šeštadienio laidoje medicinos mokslų daktarė Sandrija Čapkauskienė Alfo Ivanausko laidoje sulaužys dar ne vieną mitą apie grilį – tai, visgi, sveika ar geriau jį apeiti kelių kilometrų spinduliu? „Manau, didžiausia problema yra ta, kad grilyje pernelyg daug apkepame. Svarbus momentas – grilio temperatūra turi būti optimali, o apskrudinimo laipsnis – kuo mažesnis, kad nesiformuotų toksinai ir kancerogeninės medžiagos“, – štai kokia mintis pasigirs laidoje.

O taip pat matysite: kaip namuose galima iškepti pačius skaniausius kotletukus, na, o jei vasaros diena, kaip tyčia, išpuolė ne itin skirta griliui, tai Alfas parodys, kaip namuose iškepti pačius gardžiausius burgerius! Kaip iškepti burnoje tirpstančią žuvį? Taip pat – gydytojo patarimai, ką daryti, kai nuo uogų, arbatos ar vyno nusidažo dantys. Visa tai – jau šį šeštadienį 10 val. ryto tik per DELFI TV!

2020 m. Alfas Ivanauskas karantino metu išleido savo pirmąją animuotą kulinarinę el. knygą „Alfas vienas namuose“, kuri tapo visiškai nemokama dovana visiems Lietuvos žmonėms.

2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.

2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT. 2018 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.

2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą. Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.

Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.

Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.

2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.

Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai