Alfas live. Maisto technologė: „Gaminti ledus – pats geriausias verslas, nes dažniausiai tai – tik cukrus ir vanduo“ (0)

14206
2020 m. gegužės 15 d. 11:51
Ši drąsi mintis nuskambės šeštadieninėje ALFAS LIVE laidoje, kurioje jos vedėjas Alfas Ivanauskas ir maisto technologė, VšĮ „Sveikatai palankus“ įkūrėja ir vadovė Raminta Bogušienė kalbėsis apie šiltojo sezono topą – ledus.

Visgi gera žinia ta, kad ne visi rinkoje esantys ledai yra tik cukrus ir vanduo. Yra ir tokių, kurie savo sudėtimi labai panašūs į naminius ledus. Tik kaip tokius išsirinkti iš ledų gausybės? Ką reiškia užrašas „valgomieji ledai“ ir kas po juo slepiasi? Kuo skiriasi šerbetas ir sorbetas? Plombyras ir pieniški ledai?

Pažadame: po laidos prie ledų šaldiklių prekybos centruose užtruksite gal kiek ilgiau ir, tikėtina, mėgstamiausius pakeis kiti mėgstamiausi, nes... žinios keičia net skonį!

Susitikime šeštadienį ALFAS LIVE laidoje tik per DELFITV.

Alfas Ivanauskas 2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.

2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT.

2018 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.

2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.

Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.

Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.

Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.

2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.

Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai