Alfas live. Maisto ekspertė: žmonės klaidingai mano, kad alergizuoja suvalgytų braškių kiekis (2)

13788
2020 m. liepos 10 d. 13:00
Kaip jau įprasta kiekvieną šeštadienio rytą per DELFITV jūsų laukia ALFAS LIVE. Kadangi vasara, pats metas pakalbėti apie visų taip mėgstamas uogas – kokias rinkti, kokias valgyti ir apskritai... ar jos – sveikos? Šios laidos metu jos vedėjas Alfas Ivanauskas kalbins maisto ekspertę Aidą Čepukaitę.

Čia nuskambės klausimų, ar uogos, kaip tokios, yra maisto produktas, kurį reikėtų vartoti kasdien, ar tai vis tiek yra labiau desertas? Dabar, vasarą, yra daug šviežių uogų. Kur jas geriausiai pirkti: prekybos centruose, turguose ar... pakelėse? Jeigu reikėtų išrinkti uogą, kuri būtų ta karalienė – lyg dedikacija sveikiausios ir pačios geriausios uogos? Kiek visgi tų uogų galima suvalgyti? Ar tiesa, kad uogų geriau ne trinti, o valgyti jas visas? Jei moteris laukiasi ir valgo uogų, ar gali būti taip, kad vaikas vėliau jų nemėgs?

Taip pat matysite nuostabiai traškius ir be mažai riebalų vištienos „nuggets“ vos iš 5 ingredientų, dar jūsų laukia šilkiniai varškėčiai su uogų įdaru, o taip pat – reportažas su „InMmedica“ klinikos gydytoja Asta Grigaliūniene, ar yra maisto produktų, kurie mažina cholesterolio kiekį kraujyje? Susitikime jau šeštadienį 10 val. „Alfo didžiajame kulinariniame šou“ tik per DELFITV!

2020 m. Alfas Ivanauskas karantino metu išleido savo pirmąją animuotą kulinarinę el. knygą „Alfas vienas namuose“, kuri tapo visiškai nemokama dovana visiems Lietuvos žmonėms.

2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.

2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT.

2019 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.

2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.

Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.

Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.

Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.

2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.

Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai