Alfas live. Maisto ekspertė atskleis visas paslaptis apie kečupą ir pomidorų padažą – kas lemia, kad juos taip mėgstame? (20)

16570
2020 m. rugpjūčio 7 d. 15:08
Savo laidoje Alfas kalbina Ramintą Bogušienę – maisto technologę ir „Sveikatai palanku“ įkūrėją. Virtuvės šefas domėjosi, ką reikia žinoti apie padažus ir kuo skiriasi kečupas, pomidorų padažas ir pasta.

Alfas domėjosi ar pomidorų padažas ir kečupas skiriasi savo sudėtimi, ar galime teigti, kad viename iš jų yra daugiau ar mažiau pomidorų, tačiau pašnekovė atsakė, kad taip nėra, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į produkto sudėtį.

„Pagrindas yra pomidorų kiekis ir vartotojas, rinkdamasis prekę, turėtų atsižvelgti į kelis aspektus: kokios sudedamosios dalys, kokia maistinė ir energinė vertė, kiek yra cukrų ir druskos“, – sako maisto ekspertė Raminta Bogušienė.

Taip pat jūsų lakia kugelis iš šviežių bulvių ir kokosinis obuolių pyragas. Laidos pabaigoje Alfas uždavė klausimą „InMedica“ klinikos akių gydytojui: kaip apsaugoti savo akis, jei kasdienybė reikalauja daug laiko praleisti prie kompiuterio ekrano.

Visa tai – jau šį šeštadienį nuo 10 val. tik per Delfi.

2020 m. Alfas Ivanauskas karantino metu išleido savo pirmąją animuotą kulinarinę el. knygą „Alfas vienas namuose“, kuri tapo visiškai nemokama dovana visiems Lietuvos žmonėms.

2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.

2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT.

2019 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.

2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą. Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga,

2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.

Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.

Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.

2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.

Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai