Alfas live. Kodėl šunims negalima duoti virtų kaulų, o žalias kiaušinis – labai reikalingas? (21)

42399
2021 m. sausio 29 d. 15:00
Vis labiau vertiname sveiką mitybą, dažniau domimės, kokį maistą valgome, tikriname etiketes ir stengiamės, kad mūsų perkami produkai būtų, kuo kokybiškesni.

Tačiau ar dažnai susimąstote, kokį maistą perkate savo augintiniui? Šio šeštadienio ALFAS Live laidoje išgirsite, kokių kaulų nereikėtų duoti savo augintinams? Kas yra toji Raw mityba? Ir koks maistas augintiniams yra pats geriausias?

„Šunims negalima duoti apvirtų kaulų, nes tokie ar kitaip termiškai apdoroti kaulai pakeičia savo molekulinę struktūrą ir tuomet atsitinka bėdos, apie kurias kalba šeimininkai, ir dėl kurių bijo juos duoti, pvz.: kad šuo užsprings, kad gali užkišti skrandį ir panašūs dalykai. Jeigu duodate kaulus, duokite juos žalius ir tik tam tikros rūšies. O jei norite sužinoti, kokius galima duoti, galite apsilankyti mano „Instagram“ paskyroje arba „Zenoo“ tinklaraštyje. Mes esame surašę, kokius kaulus yra sveika ir saugu duoti augintiniui“, – pasakos Raw mitybos principu paremtų maisto produktų šunims „Zenoo“ įkūrėja Agota Jakutytė.

Taip pat žiūrovų laukia traškūs bulviniai blynai su netikėtu ingredientu ir gardusis obuolių pyragas su riešutais. Apie viską – jau šį šeštadienį ALFAS Live laidoje nuo 10 val. tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai