Alfas live. Kaip išsirinkti kokybišką mėsą ir ją tinkamai paruošti? (5)

17334
2020 m. liepos 24 d. 14:12
Jeigu mėgstate kepti ant grilio ir vasariškus grilio patiekalus, ši laida tiesiog subalansuota jums. Šįkart šeštadieninėje ALFAS LIVE laidoje jos vedėjas Alfas Ivanauskas kalbins mėsos parduotuvės įkūrėją ir bendrasavininkį Liutaurą Venckų.

„Su mėsa dirbu jau nuo 1992 metų. Puikiau matau, koks yra mūsų pirkėjas – tai žmogus, kuris vertina kokybę, supranta mėsą ir žino, kad kokybė kainuoja“, – šypsosi L. Venckus.

Lietuviams tikrai rūpimas klausimas yra kainos. Pakalbėkime apie mėsos kainas – kodėl mėsa kartais yra labai labai brangi? Ar per tiek metų, kol dirbate su mėsa, pasikeitė pirkėjas? Ką manote apie didžiuosiuose prekybos centruose pardavinėjamą mėsą? Kaip pirkėjui, pamačiusiam mėsą, suprasti, kad ta mėsa iš tiesų yra gera? Kaip iš tiesų teisingai paruošti mėsą?

Taip pat ALFAS LIVE pamatysite greito rytietiško pyrago receptą su pomidorais, sužinosite, kaip namuose pasigaminti mokyklos laikų tešlainius, dar iš „InMedica“ gydytojo išgirsite, kaip, neatlikus tyrimų, žinoti, kad jums padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje? ALFAS LIVE žiūrėkite jau šį šeštadienį nuo 10 val. tik per DELFI TV.

2020 m. Alfas Ivanauskas karantino metu išleido savo pirmąją animuotą kulinarinę el. knygą „Alfas vienas namuose“, kuri tapo visiškai nemokama dovana visiems Lietuvos žmonėms.

2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.

2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT.

2019 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.

2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.

Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.

Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.

Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.

2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.

Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai