Alfas live. Išsilavinęs žmogus privalo mokėti elgtis prie stalo – ypač su peiliu ir šakute (2)

383
2020 m. liepos 3 d. 14:43
Šio šeštadienio ALFAS LIVE laidoje jos vedėjas virtuvės šefas Alfas Ivanauskas kalbins etikos ir estetikos žinovę Alvydą Jasilionytę. „Kodėl užsiimu tuo, kuo užsiimu? Tai atėjo jau nuo vaikystės, kai primerkdavau namuose ant visų stalų gėlių ir iš žemių darydavau „tortus“, – juokiasi Alvyda.

Kas visgi yra ta etika ir ką ji reiškia mums šiais laikais? Kaip žmogui, kuris supranta etiketą, elgtis svečiuose, jei jam patiektas patiekalas yra neskanus? Vaikai ir restoranas. Sakoma, kad jei vaikai restorane elgiasi netinkamai – jiems ten dar ne laikas. Kas apskritai sukūrė etiketą? Aristokratija? Kas dabar diktuoja madas? Šie ir kiti klausimai nuskambės ALFAS LIVE laidoje.

Dar matysite Mindauginėms skirtą patiekalą – baltąją mišrainę... orkaitėje, kreminį, bet kartu ir traškų tinginį, o taip pat – reportažas su „InMedica“ klinikos gydytoja Aida Žvirbliene apie grilį – ką galima grilinti, ko ne ir kas netgi gali pakenkti. Taigi, apie viską – jau šį šeštadienį 10 val. tik per DELFITV.

2020 m. Alfas Ivanauskas karantino metu išleido savo pirmąją animuotą kulinarinę el. knygą „Alfas vienas namuose“, kuri tapo visiškai nemokama dovana visiems Lietuvos žmonėms.

2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.

2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT.

2018 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.
2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.

Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.
2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą. 2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.
Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.
Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.

Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.
2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.
Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai