Alfas live. Gydytojas alergologas atskleis: ar galima išsigydyti alergiją maisto produktams? (1)

35819
2021 m. vasario 12 d. 13:11
Su alergijomis žmonės susidurdavo ir seniau, tačiau įrodyta, kad šiuolaikiniame pasaulyje daugėja žmonių, kurie yra kažkam alergiški. Kas tai lemia, kodėl bėgant laikui pasaulyje ne tik padaugėjo žmonių turinčių alergiją, bet atsirado ir daugiau skirtingų alergenų?

Šio šeštadienio ALFAS Live laidoje išgirsite, kokie produktai dažniausiai sukelia alergijas? Ką reikėtų daryti įtariant šią ligą? Ir visgi, ar galima išgydyti alergiją, ar ją įgyjame visam gyvenimui?

„Yra nustatyta, jog patys didžiausi alergenai yra baltymai. Kuo maisto produktas savyje turi daugiau baltymų, tuo didesnė tikimybė, kad jis gali sukelti stipresnes ir didesnes alergijas. Ne paslaptis, kad vieni iš didžiausių alergenų yra žuvis ir įvairios jūrų gėrybės, kurios dažnai sukelia stiprias alergines reakcijas. Tokias kaip: anafilaksinė reakcija ar anafilaksinis šokas. Taip pat ir riešutai yra pakankamai baltymingas produktas, dėl to jie laikomi gana stipriais alergenais, – pasakos gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas atstovaujantis Alergijos ir Astmos Asociaciją Tomas Slomskis.

Taip pat žiūrovų laukia vazone užauginamas sluoksniuotis su želė ir varškės triufeliais bei proteino ir vitamino bombos – snieginių krabų lazdelių maltiniai. Apie viską – jau šį šeštadienį ALFAS Live laidoje nuo 10 val. tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai