Alfas live. Gydytoja dietologė pataria: ramios situacijos ir tam tikri ritualai galėtų pagerinti virškinimo procesą (6)

44440
2021 m. vasario 19 d. 15:00
Tikriausiai ne vienas esame susidūręs su sunkumo jausmu po gardžios vakarienės. Ar ne kartą girdėję, kad valgyti reikia ramiai prie stalo, o nežiūrint televizorių ar užsiimant kitais darbais. Tačiau, kaip iš tikrųjų veikia mūsų virškinimo sistema? Kas lemia greitesnį ar lėtesnį jos darbą? Šio šeštadienio ALFAS LIVE laidoje išgirsite, kokius produktus mūsų organizmas virškina greičiausiai? Kuo skiriasi moterų ir vyrų virškinimas? Ir kokį poveikį virškinimui turi gazuotas vanduo?

„Žinoma, visa virškinamoji sistema yra pakankamai sudėtinga, nereikia suprasti tiesmukiškai, kad tik pats maistas lemia virškinimą, beabejo svarbios ir emocijos. Tą procesą reguliuoja ir hormonai, ir nervų sistema – tai lemia labai daug faktorių. Todėl ramios situacijos, tam tikrų ritualų turėjimas galėtų pagerinti virškinimo procesą, – pasakos gydytoja dietologė Eglė Kliukaitė-Sidorova.

Taip pat žiūrovų laukia originaliai kepti koldūnai ant pomidorų pagalvės, paukštienos kulšelių tulpės su užkeptomis daržovėmis ir traškūs sumuštinių konkurentai. Apie viską – jau šį šeštadienį ALFAS LIVE laidoje nuo 10 val. tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai