Alfas live. Gydytoja dietologė atskleis: kaip vandens gardinimas citrina ir kitais priedais gali kenkti žmogaus organizmui? (6)

25094
2021 m. vasario 26 d. 15:00
Neretai ištroškę renkamės ne paprastą vandenį, o gaiviuosius nealkoholinius gėrimus. Jie traukia tiek suaugusiuosius, tiek vaikus. Tačiau ar jie gali pakeisti paprastą vandenį? Ir kuo skiriasi alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai?

Šio šeštadienio ALFAS LIVE laidoje sužinosime ar mineralinis vanduo gali atstoti paprastą geriamąjį vandenį? Ir kodėl nepatartina gerti energetinių gėrimų?

„Kokios temperatūros ar kaip pagardintą vandenį gerti, reikėtų rinktis pagal sezoną bei pagal tai, kokių žmogus turi ligų. Jei yra virškinamojo trakto problemų, dažniausiai vargina gastroezofaginis refliuksas. Tai žinoma, kad reikėtų rinktis natūralų, niekuo negardintą vandenį. Bet jeigu neturite jokių ligų – tai, kodėl gi ne? Kad padidintumėme vandens suvartojimą, mes drąsiai galime jį pagardinti žolelėmis, agurko griežinėliu ar citrina. Viskas priklauso nuo individualių žmogaus savybių“, – pasakos LSMUL Kauno klinikų Gastroenterologijos klinikos gydytoja dietologė Rūta Petereit.

Taip pat žiūrovų laukia glazūruoti vegetariški kukuliai su daržovėmis ir jautienos tartaras su keptomis bulvytėmis. Apie viską – jau šį šeštadienį ALFAS LIVE laidoje nuo 10 val. tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai