Alfas Live. Grilio ABC: kokios didžiausios klaidos daromos kepant mėsą ar daržoves ant grilio ir kaip klystame jį kurdami? (0)

13817
2021 liepos mėn. 17 d. 10:00
Atėjus vasarai skubame į terasas, sodo pavėsines ar miško poilsiavietes, traukiame grilius, šašlykines ir bandome pagauti kiekvieną vasaros akimirką. Kas gali būti geriau nei grynas oras, gera kompanija ir skanus maistas. Tačiau, ką reikia žinoti, kad tas maistas būtų tikrai skanus ir sultingas? Šio šeštadienio „Alfas Live“ laidoje sužinosime, ką reikia žinoti ruošiant maistą grilyje ar ant laužo? Kaip išsirinkti anglis? Ir kaip pasigaminti skaniausią kepsnį?
„Dažniausiai kartojamos klaidos kepant ant grilio yra susijusios su anglimis: ne iki galo įkaitintos anglys, kai vėliau lieka poskonis, arba perkamos anglys, kurios jau yra su skoniu ir tenka gailėtis. Todėl manau, kad svarbiausia šitam dalykui nepagailėti pinigų. Arba žmonės nusiperka be galo didelį mėsos gabalą, o patys turi labai mažą griliuką ir nesugeba jo iškepti ar perkepa mėsą ir ypatingai sugadina daržoves“, – pasakos virtuvės šefas Bernardas Anužis.
Taip pat žiūrovų laukia Alfo gimtadienio „steikas“ su grybais ir sūriu bei pikantiška uogienė, kuri nudžiugins visus sūrių ir užkandžių mėgėjus. Be to, sužinosite, kaip pagaminti gaivius skanukus iš braškių ir kefyro Jūsų augintiniui. Apie viską – jau šį šeštadienį ALFAS LIVE laidoje nuo 10 val. tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai