Alfas live. Dietologė atskleis: aštrūs prieskoniai gali pakeisti druską (0)

30925
2021 m. sausio 8 d. 15:34
Nors aštrus maistas daugeliui asocijuojasi su Meksika, Indija ar kitomis šalimis, vis daugiau savo vietos jis atranda ir mūsų šalies virtuvėje.

Tačiau apie jį sklando ir daug įvairių mitų. Ar iš tikrųjų aštrus maistas padeda mesti svorį? O gal padeda įveikti tam tikras ligas?

Šio šeštadienio ALFAS LIVE laidoje išgirsite, kaip mūsų organizmas reaguoja į aštrumą? Ir kokie šio maisto pliusai bei minusai?

„Valgant aštrų maistą jaučiamas tam tikras malonumas. Yra toks palyginimas, kad tai tarsi šuolis su parašiutu ar siaubo filmų žiūrėjimas. Nors tai nesiejama su kažkokiomis maloniomis emocijomis, bet mes vistiek tai darome. Taip pat labai reikšminga, kad aštrūs prieskoniai gali pakeisti druską. Tai viena iš labai didelių naudų. Ir ta nauda sveikatai gali būti labai reikšminga, nes visi žinome, kas nutinka, jei druskos vartojame per daug“, – pasakos gydytoja dietologė Kristina Jasmontienė.

Taip pat žiūrovų laukia šiltos brokolių ir vištienos salotos, bei traškūs maltiniai. Apie viską – jau šį šeštadienį ALFAS LIVE laidoje nuo 10 val. tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai