Alfas live. Dietologas: viena skardinė vaisvandenio su cukrumi viršija visos paros cukraus normą (5)

11529
2020 m. gegužės 22 d. 13:00
Šiandien ALFAS LIVE laidoje bus griaunami visi mitai apie tai, kiek ir ar apskritai galima žmonėms gerti vaisvandenių. Kuo jie tarpusavyje skiriasi ir kokius geriau rinktis – su cukrumi ar saldikliais? Gydytojas dietologas Edvardas Grišinas įsitikinęs – kad pakenktų gėrimas su saldikliais, per dieną žmogui reikėtų išgerti per dvidešimt 330 ml talpos tokio gėrimo. O štai tokios pat talpos buteliuke su cukrumi jo ten yra 35 g – kas jau viršija visos paros normą, tad šiuo atveju vos vienas buteliukas su cukrumi jau gali mums pakenkti.

E. Grišinas rekomenduoja vaisvandenius su cukrumi gerti vieninteliu atveju – kai žmogus dėl tam tikrų priežasčių negali valgyti, o energijos iš angliavandenių reikia: „Visgi vaisvandenių gėrimas, kaip ir torto valgymas, turėtų būti proginis, o ne kasdienis dalykas.“

Kokie rinkodaros triukai mus skatina pirkti vaisvandenius ir ar tikrai gamintojai mus, kaip vartotojus, apgaudinėja? Apie visa tai – jau šeštadieninėje Alfo Ivanausko laidoje ALFAS LIVE nuo 10 val. ryto tik per DELFITV!

Alfas Ivanauskas 2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.

2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT.

2018 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.

2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.

Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.

Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.

Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.

2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.

Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai