Alfas live. Daigų augintojas: yra daigų, kurie gali pakeisti saldainius vaikams (2)

9059
2020 m. gegužės 8 d. 15:22
Daigai ir kviečių želmenys – viena ausimi kažką apie tai girdėjusiesiems tai atrodo vienas ir tas pats. Tačiau toks manymas yra viena didžiausių klaidų ir vienas gajausių mitų, kurio išsigandę žmonės numoja ranka į daigus ir atsisako jų savo mityboje: dėl viso pikto.

Kodėl vieni bijo, o kiti pernelyg drąsiai atsisako visavertės mitybos ir renkasi maitintis tik šiuo supermaistu? Kodėl brokolio daigas vertingesnis už brokolį, kokia daigų rūšis ypač reikalinga moterims, o kurie gali pakeisti net saldainius vaikams?

Apie tai šeštadienio ALFAS LIVE laidoje kalbėjosi jos vedėjas Alfas Ivanauskas ir daigų augintojas, įmonės ŽALI ŽALI vadovas Vincas Benevičius. Įsijunkite, susidarykite savo nuomonę ir į receptų knygelę įsirašykite firminį daigų augintojo receptą. Žinoma, pilną daigų. ALFAS LIVE šeštadienį 10.00 tik per DELFITV.

Alfas Ivanauskas 2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.

2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT.

2018 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.

2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.

Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.

Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.

Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.

2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.

Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai