Alfas live. Blaivios mąstysenos treneris: priklausomybę galima išgydyti tiesiog rašant (0)

12740
2020 m. liepos 17 d. 16:38
Šio šeštadienio ALFAS LIVE laidos tema – skaudi ir socialinė, su kuria turbūt yra susidūrusi jau ne viena šeima. Tai – alkoholizmas. Tačiau iki pat šiol ši tema yra tarsi tabu – bijome ar nenorime apie tai kalbėti, nes... gėda? Šiandien laidos vedėjas Alfas Ivanauskas kalbina blaivios mąstysenos trenerį ir priklausomybės tyrinėtoją Artūrą Bakanovą.

„Mano tikrasis išsilavinimas yra kelių tiesyba. Užtrukau kokius 10 metų, kol supratau, kokius kelius ir kam turiu tiesti. Pats sau atradau tokį atsakymą. Kodėl? Nes mano paties istorija privertė paieškoti tų atsakymų, nes pats kurį laiką kovojau su destrukcinėmis priklausomybėmis, o šiandien tai daryti padedu kitiems, – atvirauja A. Bakanovas. – Mano akimis, priklausomybė – meilės stygiaus išraiška: vieniems trūksta meilės patiems sau, kitiems galbūt trūksta tos meilės iš išorės, tretiems – meilės išorei, veikloms. Kai žmogus praranda ryšį su tokia tikrąja meile, atsiranda noras užpildyti tuštumą kažkuo kitu. Ir aš visada siūlau klausti – ne kodėl žmogus tai daro, bet kodėl apskritai tai nutiko. Kai pradedame narplioti, gilyn lįsti, atrandame labai labai įdomių dalykų.“

A. Bakanovas netgi priblokš, pasakęs, kad priklausomybę galima išsigydyti tiesiog... rašant ranka, nes būtent rašymas mūsų ryte kilusią mintį įrašo iš dešiniojo į kairįjį – veikimo – smegenų pusrutulį.

Taip pat Alfas parodys, kaip pasigaminti pačius traškiausius blynelius, kurie atrodo kaip lietiniai, o dar – keksas su sutirštintu pienu ir dar jūsų laukia Alfo pokalbis su „InMedica“ klinikos gydytoja. Visa tai jūsų laukia šeštadienį nuo 10 val. tik per DELFITV.

2020 m. Alfas Ivanauskas karantino metu išleido savo pirmąją animuotą kulinarinę el. knygą „Alfas vienas namuose“, kuri tapo visiškai nemokama dovana visiems Lietuvos žmonėms.

2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.

2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT.

2019 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.

2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.

Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.

Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.

Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.

2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.

Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai