Alfas live. Alkoholis – mitai, priklausomybės ir jų gydymas (0)

28112
2021 m. sausio 15 d. 14:36
Alkoholiniai gėrimai dažnai tampa švenčių atributu. Daugelis mūsų neįsivaizduoja gimtadienio be šampano purslų ar romantiško vakaro be vyno taurės.

Tačiau yra žmonių, kuriems ir viena taurė gali būti tiesus kelias į priklausomybės liūną. Šio šeštadienio ALFAS Live laidoje išgirsite, kaip skirtingai alkoholis veikia vyrus ir moteris? Ar vaikiškas šampanas yra pratinimas prie tikrojo alkoholio? Ir kaip pastebėti priklausomybę bei kaip ją išsigydyti?

„Mums reikia suprasti, kad kodavimas yra nelegalus, kad toks dalykas neegzistuoja mūsų šalyje. Yra tik 4 vaistai, kurie padeda gydytis. Vieni stabdo potraukį, kiti veikia, kai jau išgeri. Nepirkite vaistų turguje, neimkite iš kaimynų, kurie sako, kad jiems padėjo, galbūt padės ir jums. Mes turime reikalų su smegenimis ir psichika. Tai yra taip rimta, kad galime pasidaryti labai daug žalos“, – pasakos priklausomybių konsultantė Gabija Vitkevičiūtė.

Taip pat žiūrovų laukia lazanija tik per 20 min. ir ypatingas bananų karamelinis tinginys su taleriais. Apie viską – jau šį šeštadienį ALFAS Live laidoje nuo 10 val. tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai