Alfas Ivanauskas ir Indrė Stonkuvienė nusprendė įsitikinti patys: ar skanus maistas mokyklos valgykloje? (0)

14841
2019 m. rugsėjo 13 d. 14:59
ALFAS EINA OUT – tai rubrika, kiekvieną kartą leidžianti jums pamatyti slaptus ir saugojamus faktus pro rakto skylutę, paragauti tai, ko kiti nėra ragavę, išvysti natūralias ir nesuvaidintas žmonių reakcijas bei emocijas. Tai – rubrika, kuri kiekvieną žmogų supažindins su 21-ojo amžiaus aktualijomis.

- Indrė Stonkuvienė ir Alfas Ivanauskas nusprendė įsitikinti patys: ar taip visų liaupsinamas šios mokyklos maistas yra tikrai skanus?

- Vilniaus „Spindulio“ progimnazijos mokiniai išrinko patiekalą favoritą! Kas jis?

- Ar Indrės Stonkuvienės ir Alfo Ivanausko nuomonė sutampa su vaikų?

Alfo Ivanausko esminė idėja ir siekis visuomet yra paneigti mitus. Tiek portaluose, tiek ir socialiniuose tinkluose galime perskaityti daug gandų, kad viešosiose įstaigose maistas yra nekokybiškas. Viena tokių įstaigų – mokykla. Indrė Stonkuvienė, sutikusi sudalyvauti šioje degustacijoje, liko nustebinta – maistas skanus, o produktai itin kokybiški.

Kuo ši mokyklos valgykla išskirtinė? Čia atsižvelgiama į kiekvieno vaiko norus. Kaip sako pati valgyklos vyr. virėja, žuvies nemėgsta, tai jos dažnai ir nebūna. Uogienės nenori, tai jos ir nededa. Grietinės nori atskirai – įdės atskirai. Vyr. virėja šioje progimnazijoje dirba jau dešimt metų, tad kiekvienas vaikas jai puikiai pažįstamas ir netgi tapęs savu...

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai