Alfas demontuoja geros savijautos bombą: mitai apie vandenį, alų ir stebuklingas žolelių mišinys (3)

80627
2019 m. spalio 10 d. 11:53
Šeštadienio laidoje ALFAS LIVE Alfas demontuos geros sveikatos bombą!

Šio šeštadienio laidos tema aktuali ir universali labiau nei visos kitos. Kartu su Lietuvos sveikuolių sąjungos ir Vydūno draugijos garbės nare, knygų sveikos gyvensenos tema autore, augalų žinove, chemijos mokslų daktare Ksavera Vaištariene Alfas demontuos net kelias sveikatos bombas bandydamas atsakyti į amžinai opius klausimus: kaip gyventi sveikai, ilgai, aktyviai, nesirgti ir nestokoti geismo?

Ksavera Vaištarienė neslepia savo amžiaus. Nors moteriai 87-eri, ji atrodo žvalesnė ir energingesnė nei daugelis perpus jaunesnių. Paslaptis? Žolelių mišinys, į kurį sudėta visa Mendelejevo lentelė, – juo moteris gardina maistą. Ir dar įvairių sėklų miltų „bomba“, kurią, pasak mokslininkės, tiesiog privalu vartoti kiekvienam kasdien iki mirties.

Klausiantiesiems, ką daryti, kad šaltuoju sezonu nesirgtų arba sirgtų mažiau, K. Vaištarienė taip pat turi atsakymą: grikiai! Kaip, kas ir kodėl – išsamiai laidoje.

Būtų keista, jeigu virtuvės mitų griovėjo laidoje nesugriūtų vienas kitas mitas. K. Vaištarienė ėmė ir sugriovė mitą apie vandenį. Pasak moters, jo geriame ne per mažai, o – atvirkščiai – per daug ir kaip tik dėl to blogai jaučiamės. Kiek jo reikia? Gerokai mažiau, nei galėtumėte pagalvoti...

Moteris jau keturiasdešimt metų nevalgo bulvių – laidoje pasakys, kodėl, bet smalsiai pažiūrėjo reportažą, kuriame Alfas kepė kugelį, griaunantį mitus apie bulvių plokštainius: įdėjo produktų, kurie čia, regis, turėtų nederėti. Bet dera!

Šeštadienį sužinosite, kodėl alus daro moteris geismingas, o vyrus paverčia moterimis, kokias arbatas turėtų gerti pora, kad labiau džiaugtųsi vienas kitu, kodėl mėsa raukšlėja odą ir kodėl Ksavera palaikė sveikuolio Mariaus Jovaišos, kurio namuose lankėsi Alfas (reportažas laidoje), mintį, jog sultys yra blogis.

Alfas Ivanauskas pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

Alfas Ivanauskas ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.

Autorinė Alfo Ivanausko knyga „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

Alfas Ivanauskas yra 9 kulinarinių knygų autorius, netrukus pasirodys ir dešimtoji.

2014 m. VMG ir Alfo Ivanausko kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi