Alfas atsakingai. Patiekalas transformeris: gaivios burokėlių salotos arba visų taip mėgstami šaltibarščiai su azijietišku prieskoniu (0)

13497
2022 gegužės mėn. 29 d. 10:30
Alfas atskleis, kaip burokėlius panaudoti net dviems skirtingiems patiekalams, kuriuose stebins ir vienas netikėtas ingredientas, suteikiantis Azijos šalių virtuvės motyvų.

1 kuokštelio krapų
1 kuokštelio svogūnų laiškų
6–7 nedidelių marinuotų agurkėlių
½ ilgavaisio agurko
1 šaukšto obuolių arba baltojo vyno acto
1–2 šaukštų sojų padažo
1 šaukštelio cukraus sirupo
2–3 šaukštų alyvuogių aliejaus
400 g ekologiškų marinuotų burokėlių
0,9 kg ekologiško kefyro
Žiupsnelio druskos
Žiupsnelio juodųjų pipirų

1. Susmulkinkite krapus ir svogūnų laiškus.

2. Marinuotus agurkėlius supjaustykite nedideliais griežinėliais, šviežią agurką perpjaukite per pusę išilgai ir tuomet griežinėliais.

3. Į dubenėlį pilkite actą, sojų padažą, cukraus sirupą, alyvuogių aliejų, įberkite pipirų ir išmaišykite. Pilkite ant pjaustytų daržovių.

4. Iš ekologiškų marinuotų burokėlių pakuotės išpilkite visą skystį, o pačius burokėlius berkite į indą su daržovėmis, viską išmaišykite. Galite papuošti krapų šakelėmis ir druskos berti pagal skonį.

Jei norite pasigaminti šaltibarščius, tiesiog pilkite ant daržovių ekologiško kefyro. Įberkite juodųjų pipirų ir papuoškite krapų šakelėmis.

Patarimai:
Ragaukite ir visko dėkite pagal skonį. Jei norisi daugiau sojos, jos galite dėti daugiau. Taip pat ir su marinuotais agurkėliais.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai