1toks unikalus. Avulis apie tai, kas garantuoja sėkmę versle: nėra rizikos – nebus ir pelno (1)

34603
2021 gegužės mėn. 27 d. 14:00
Paskutinės šio sezono laidos „1toks uniklaus“ tema – kas garantuoja sėkmę karjeroje?

Juk tinkamai pasirinkta karjera leidžia dar labiau sustiprinti savirealizacijos jausmą – tuomet gerai jaučiamės ne tik keletą akimirkų per dieną, bet visą dieną kasdien. Dar būnant mokykloje, jaunuoliams svarbu kaip įmanoma geriau pažinti save, identifikuoti labiausiai išreikštas savybes bei užsiimti jų lavinimu.

Baigiant mokyklą – pasirinkti tinkamą studijų kryptį, kur jaunas žmogus galėtų „įdarbinti“ visas savo stipriausias savybes bei jaustų susidomėjimą savo būsima profesija. Tai yra pirmieji žingsniai, norint pasiekti darną ir savirealizaciją. Kad ir kaip būtų liūdna, bet tikrai ne visi moksleiviai, studentai bei jau dirbantys asmenys karjerą pasirenka sąmoningai ir sėkmingai. Štai tik 15 proc. jaunų žmonių dirba pagal specialybę ir tik 30 proc. norėtų pagal ją dirbti. Kodėl taip yra ir ką reikia daryti, kad lauktų sėkmė karjeroje?

Laidoje dalyvauja Arvydas Avulis, bendrovės „Hanner“ valdybos pirmininkas ir Gabrielė Kartanaitė, Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja ir karjeros konsultantė.

Laidos vedėjas – Rytis Jurkėnas, edukacinių bendrovių KALBA ir „egoPERFECTUS“ kūrėjas, profesionalus karjeros konsultantas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai