Ukmergėje nesutramdomas mažametis šiurpina vaikus ir jų tėvus (0)

35041
2023 m. kovo 22 d. 10:57
Delfi redakcija gavo filmuotos medžiagos, kurioje užfiksuotas mušamas vaikas. Smurtautojas – taip pat mažametis.

Vienas vaikas sėdi ant grindų daugiabučio laiptinėje, o kitas – jį talžo kumščiais ir spardo.

Vaizdais pasidalijusi skaitytoja teigia, kad smurtautojas – tas pats mažametis, praėjusią savaitę nufilmuotas mušantis vaiką miške.

Kovo 16 d. Delfi pasiekė sunerimti priverčianti vaizdo medžiaga. Per „Snapchat“ programėlę buvo pasidalintas įrašas, kuriame matomi trys vaikai, vienas jų laikomas per prievartą. Vaizdo įrašas prasideda nuo vieno jų pareikšto perspėjimo.

„Su mumis jei ahu*****si per pertrauką ką nors“, – pasakęs vaikas imi rankomis daužyti ir kojomis spardyti per prievartą laikomą mažametį. Nuo smūgių mušamas vaikas šaukia, tačiau į tai yra nereaguojama.

Paleidęs smūgių laviną berniukas pakartoja grasinimą, tuo metu trečiasis vaikas pradeda mušti mažametį, spiria jam į galvą. Prie mušimo prisijungia ir pirmasis, galiausiai skriaudžiamas berniukas pradeda rėkti: „au, aš labai atsiprašau“. Žiaurūs vaikai į tai net nekreipia dėmesio, o berniukas yra numetamas ant žemės.

Vaizdo medžiagoje matoma, kad vaikas vėliau kiek toliau nuo pavėsinės yra trypiamas kojomis ir daužomas rankomis, o vaikas gulėdamas ant žemės stengiasi rankomis pridengti kūną. Tuo metu girdėti, kaip viską filmuojantis vaikas juokiasi.

Tąsyk Vaizdo medžiagą atsiuntęs Delfi skaitytojas atskleidė, kad pagrindinis smurtautojas prie mokyklos Ukmergėje kabinėjasi prie vaikų, grasina peiliu, „duoda ausų“ ir trečiokams, ir ketvirtokams, teigiama, kad jis bando atiminėti ir grandinėles.

Nukentėjusiojo vaiko artimieji Delfi dėkojo, kad paviešinta problema, bet jų prašymu vaizdo įrašas buvo pašalintas.

„Nesustodamas toliau siautėja Ukmergės mieste. Visi tyli, niekas nevyksta“, – skundėsi vaizdus apie naują mažamečio išpuolį paviešinusi moteris.

Apie incidentą Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos darbuotojai teigia sužinoję iš Delfi. Pasak tarnybos atstovės, trečiadienį į Ukmergę išvyko vaiko teisų specialistai. Jie turėtų susitikti ir su nukentėjusiais vaikais, ir su smurtaujančio mažamečio tėvais.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai