Akmenės policija sulaikė automobilio vagį: prie vairo – akivaizdžiai girtas vyras (0)

1462
Šiaulių apskrities VPK
2023 m. vasario 2 d. 11:55
Sausio 23-iosios naktį Akmenės rajone dirbęs Reagavimo skyriaus patrulių ekipažas, važiuodamas į Naująją Akmenę, ties Pašakarnių kaimu, per raciją išgirdo pranešimą, kad Naujojoje Akmenėje pavogtas raudonos spalvos automobilis RENAULT MODUS, pagamintas 2004 m. Sulig tais žodžiais pareigūnai išvydo priešais atvažiuojantį minėtos markės raudoną automobilį.

Greit apsisukę ir pagal valstybinius numerius įsitikinę, kad čia ta pati pavogtoji transporto priemonė, patruliai įjungė tarnybinio automobilio šviesos bei garso signalus ir pradėjo ją stabdyti. Vairuotojas į signalus nereagavo, jis nereagavo ir į per garsiakalbį išsakytą reikalavimą sustoti. Tačiau po kurio laiko automobilis sumažino greitį ir palengva riedėjo tol, kol sustojo. Bėgdami link jo, pareigūnai girdėjo, kad vairuotojas vis dar intensyviai spaudo akceleratoriaus pedalą ir bando įjungti pavarą, tačiau bandymai buvo nesėkmingi.

Pravėrę RENAULT MODUS dureles, patruliai išvydo akivaizdžiai girtą vairuotoją, kuris nurodyti savo asmens duomenų nepanoro. Buvo nustatyta, kad tai – 38 metų Akmenės rajono gyventojas, kuris tą naktį per rekordiškai trumpą laiką sugebėjo įvykdyti visą teisės pažeidimų puokštę – tris administracinius teisės pažeidimus bei dvi nusikalstamas veikas.

Alkoholio matuokliu vyrui buvo nustatytas 1,20 prom. girtumas. Po 20 minučių dar kartą patikrinus jo apsvaigimą, alkoholio matuoklis jau rodė 1,80 prom. girtumą. Vadinasi, gerta neseniai, nes, laikui einant, žmogus girtėjo. Kadangi visada dokumentuose įrašomas mažesnis, palankus tikrinamajam , rodmuo, fiksuota, kad vyras vairavo būdamas 1,20 prom. girtumo. Tai – lengvas girtumas, dėl kurio pradedama administracinė teisena.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai