Sportinių automobilių, lėktuvų ir motociklų lenktynes Turkijoje laimėjo „Kawaski H2R“ (1)

4877
REUTERS
2018 m. rugsėjo 24 d. 11:42
Stambule vykusio pirmo aviacijos ir kosminių technologijų festivalyje vyko parodomosios lenktynės, kuriose dalyvavo motociklai, prabangūs sportiniai automobiliai ir reaktyviniai lėktuvai.

Greičiausiai trasą įveikė Turkijos teisingumo partijos narys, profesionalus lenktynininkas motociklais Kenanas Sofuoglu. Jis dalyvavo lenktynėse su motociklu „Kawasaki H2R“ kartu su naikintuvu „F-16“, privačiu lėktuvu „Challenger“, automobiliais „Tesla“, „Aston Martin Vantage“, „Lotus Evora“ ir „Formulės 1“ klasės bolidu iš „Red Bull“ komandos.

Lenktynių trasa tapo lėktuvų pakilimo ir nusileidimo takas naujame Stambulo oro uoste, kuris pradės veikti spalį. Tai vienas iš Turkijos prezidento transporto infrastruktūros plėtros programos punktų.

„Tesla“ mašinos vairuotoja Emma Kimalainen džiaugėsi galimybe lenktynėse vairuoti elektromobilį ir pademonstruoti švaraus transporto privalumus.

Lenktynių nugalėtojo Kenano Sofuoglu teigimu, jis seniai svajojo išbandyti jėgas lenktynėse su naikintuvu „F-16“ ilgiausiame pasaulyje lėktuvų pakilimo take. Šou baigėsi turkų pilotų grupės „Soloturk“ pasirodymu.

Daugiau

Naujausi

DELFI DIENA

Laida ŠIANDIEN 15:00

DELFI Diena

517