Sostinės centre vairuotojui nuotaiką sugadino du pažeidėjai (0)

3639
DELFI TV žiūrovo video
2016 m. birželio 1 d. 15:30
DELFI skaitytojas antradienio vakarą sostinės centre užfiksavo du apie kelių eismo taisykles pamiršusius arba jas nusprendusius ignoruoti vairuotojus. Pasipiktinęs, kad šiems nė motais šviesoforo signalas, jis vaizdo įrašu panoro pasidalyti su kitais skaitytojais. „Matome policijos automobilį, atrodo, teisybė bus, bet... Policija važiuoja kitais reikalais...“, – stebėjosi skaitytojas.

Kaip rašė DELFI vaizdo įrašą atsiuntęs vaikinas, KET pažeidimą jis užfiksavo Pylimo g. (Pamėnkalnio, Islandijos, Jogailos g. sankryžoje) antradienį, apie 17 val.

Iš paskos važiuodamas „Volkswagen Golf“ ir BMW automobiliams, jis pastebėjo, kad BMW į sankryžą išvažiavo jau nebedegant žaliai rodyklei, kuri šį veiksmą leidžia. Vis dėlto, šis vairuotojas, ne vienintelis pažeidėjas.

„Po kelių sekundžių atsiranda „Nisan“ automobilis, kuriam nė motais šviesoforo signalai ir pėstieji, einantys, degant tai leidžiančiam šviesoforo signalui. Pabaigoje (vaizdo įrašo – DELFI) matome policijos automobilį, atrodo, teisybė bus, bet... Policija važiuoja kitais reikalais...“, – piktinosi skaitytojas.

Primename, kad DELFI kviečia skaitytojus ir toliau fotografuoti KET pažeidėjus, neleistinose vietose pastatytus automobilius ar kitaip chuliganiškai keliuose besielgiančius vairuotojus, o nuotraukas siųsti redakcijai baudoskvitas@delfi.lt.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai