Paryžiuje surengta klasikinių mašinų paroda (0)

989
REUTERS
2018 m. spalio 1 d. 16:59
Sekmadienį (rugsėjo 30 d.) Paryžiuje, Eliziejaus laukų papėdėje, buvo eksponuojama daugiau kaip 200 klasikinių automobilių ir motociklų – šia paroda buvo minimos 120-osios šio miesto automobilių šou metinės.

Daugiausia prancūzų gamybos mašinos atspindėjo daugiau kaip 100 metų apimančią istoriją nuo 1900 metų pionieriškojo gamintojo „Hurtu“ modelio iki 2017 metų „Citroen“ motociklo, padengto chromu. Parodoje buvo galima išvysti ir 1920 metų gaisrinį automobilį, kurį vairavo senovine uniforma vilkintis ugniagesys.

Daugumą transporto priemonių atgabeno žmonės, priklausantys kolekcininkų organizacijoms, pavyzdžiui, asociacijai „Vincennes en Anciennes“, kurios žodžių žaismu paremtame pavadinime figūruoja Paryžiaus priemiesčio Venseno pavadinimas. Visi dalyviai varžysis dėl geriausio eksponato apdovanojimo, kurį renka žiūrovai.

„Tiek kolekcininkų, tiek lankytojų nuotaikos yra labai pozityvios. Taigi mums labai džiugu dalytis šia aistra. Žmonėms tai padaro įspūdį, net jei jie neturi daug žinių apie automobilių istoriją. Jie panyra į svajones priešais automobilį, kuris jiems sukelia atsiminimus ar nostalgiją iš kino. Aplink šias mašinas sklando daug svajonių“, - sakė vintažinių automobilių asociacijos „Vincennes en Anciennes“ prezidentas Jacques`as D`Andrea.

Visą rytą praleidę Konkordijos aikštėje, vėliau šie automobiliai pajudėjo per miestą, įskaitant ir Senos upės krantinę. Po to, laviruodami tarp turistų, jie sustojo Eliziejaus laukuose.

Paryžiaus automobilių šou prasideda šį ketvirtadienį.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi