Nufilmavus Kaune lėkusį BMW vairuotoją policija pradėjo tyrimą (0)

8633
DELFI TV žiūrovo video
2016 m. vasario 11 d. 12:01
DELFI skaitytojas Kaune, Jonavos g., pirmadienį nufilmavo BMW vairuotoją, kuris, kaip panašu iš vaizdo įrašo, galimai padarė KET pažeidimą – trijų juostų kelyje lenkė, kirsdamas dvigubą eismo juostą, įvažiuodamas į priešingo eismo pusę.

Skaitytojo teigimu, vairuotojas viršijo greitį. „Šiuo metu leistinas greitis šioje gatvėje – 50 km/h. Šis BMW lenkė mane viršydamas greitį vos ne du kartus, per dvi ištisines linijas ir prieš pat saugumo salelę. Turbūt daug kas kaltins mane, kad trečia juosta važiavau, bet persirikiavau į ją, nes prieš mane, pirmoje ir antroje juostose, buvo lėtesnių vairuotojų“, – rašė skaitytojas.

DELFI kreipėsi į Kauno policijos pareigūnus su prašymu paaiškinti, kokį pažeidimą padarė BMW vairuotojas. Jie nurodė, kad šiuo metu dėl vairuotojo elgesio pradėtas tyrimas.

„Pagal gautą informaciją pradėtas tyrimas dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo. Tyrimo eigoje paaiškės, koks kaltinimas bus pareikštas vairuotojui“, – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos viršininkas D. Česnauskas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai