Naujo „Mazda CX-5“ testas: apgaulinga išvaizda (0)

3883
Jurgis Paplaitis, „Motorai“
2017 m. birželio 15 d. 19:19
Labai nekantravau sėsti prie naujojo „Mazda CX-5“ vairo – ir senasis modelis atrodė efektingai, o naujasis – dar įspūdingiau. Ir, žinodamas, kad „Mazda“ – vienus sportiškiausių automobilių gaminantis atstovas iš Japonijos, pagrįstai tikėjausi azartiškų įspūdžių. Visgi jie buvo šiek tiek kitokie.

Išvaizda gali būti apgaulinga – tuo dar kartą įsitikinau, kai sėdau prie efektingai atrodančio naujo (o iš tiesų – stipriai atnaujinto, kadangi gamybai naudojama ta pati nuo 2011 metų gaminamo modelio platforma) „Mazda CX-5“ vairo. Nors salono kokybė dabar nepalyginamai aukštesnio lygio ir atitinka klasės standartus, pradėjęs važiuoti supratau, kad lyginti šį SUV reikėtų ne su europiniais, o japoniškais „Toyota RAV 4“ ir „Honda CR-V“, taip pat korėjietišku „Hyundai Tucson“.

Anksčiau gamintojai argumentuodavo, kad SUV ir geras valdymas yra nesuderinami dalykai dėl didelės masės ir aukšto svorio centro. Bet kad įmanoma kitaip, įrodė „Volkswagen“ su naujuoju „Tiguan“, taip pat bendraplatformiu, net 4,7 m siekiančiu „Škoda Kodiaq“. Ir man iki šiol šioje klasėje vienu smagiausiu (ir taip pat tą pačią modulinę MQB platformą turinčiu) „Seat Ateca“ – sėdi prie vairo ir važiuoji vikriai lyg įprastu miesto hečbeku.

Daugiau apie tai skaitykite čia.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai