„Metų automobilis 2015“: ką sudomins drąsusis „Kia Soul“? (2)

598
2014 m. lapkričio 19 d. 18:49
Nors išoriškai neatrodo labai pasikeitęs, antros kartos „Soul“ siūlo daug naujovių. Su „Nissan Juke“, „Renault Captur“ ir „Mini Countryman“ konkuruojantis kampuotas „Kia“ automobilis savo laimę bando ir „Metų automobilio 2015“ konkurse. Naujasis modelis iš pirmtako paveldėjo tvirtą laikyseną, kampuotą kėbulą, aukštai montuojamus galinius žibintus ir pasitikėjimo įkvepiantį pakeltą kėbulą. Naujasis „Soul“ turi visiškai naują saloną, kuriam sukurti buvo naudojamos kokybiškesnės medžiagos. Vis dėlto mūsų keliuose jis dar atrodo drąsiai ir neįprastai.

Antros kartos „Soul“ turi visiškai naują platformą, kuria dalinasi su naujausiu „cee‘d“ modeliu. Dėl to naujasis automobilis, palyginti su ankstesniu, pasižymi komfortiškesniu važiavimu ir tikslesniu valdymu. Automobilis turi atnaujintą pakabą, tvirtesnį kėbulą ir pagerintą garso izoliaciją. „Soul“ pirkėjai gali rinktis tris skirtingas stogo ir net 11 kėbulo spalvų.

Už pirmtaką didesnis automobilis turi didesnę ratų bazę ir platesnę tarpvėžę, taip pat pasižymi didesne salono ir bagažo skyriaus erdve. Bagažinės talpa, nenulenkus galinių sėdynių, siekia 354 litrus, joje taip pat yra papildoma daiktadėžė po bagažinės grindimis.

Pirkėjai gali rinktis naujausias „Kia“ 1,6 l GDi /135 AG benzininio arba 1,6 l CRDi / 128 AG dyzelinio variklio versijas bei šešių pavarų mechaninę arba automatinę transmisiją.

Lietuvoje naujasis „Kia Soul“ kainuoja nuo 65 990 Lt, o „Metų automobilio 2015“ dalyvis įkainotas 88 345 Lt.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai