„Kia Rio“ testas: didelės korėjiečių viltys Europoje (0)

1065
Jurgis Paplaitis, „Motorai“
2017 m. vasario 17 d. 17:56
„Toyota Yaris“, „Renault Clio“, „Hyundai i20“. Tai yra populiariausių B segmento automobilių Lietuvoje trejetukas – šioje klasėje yra kelios dešimtys automobilių, tarp kurių – ir „Kia Rio“. Nors jis – toli gražu ne lyderis, tačiau su nauju modeliu korėjiečių gamintojas sieja dideles viltis.

Šioje klasėje galima išvardinti kelias dešimtis automobilių – nuo jau anksčiau paminėtų modelių iki „Škoda Fabia“, „Honda Jazz“ ar „Nissan Micra“ – kad ir kaip būtų keista, tačiau šių, gana gerai rinkoje žinomų vardų, net nėra tarp populiariausių dešimties modelių. O būtent „Kia Rio“ ir yra dešimtas, kurių Lietuvoje pernai buvo parduoti 62 vnt. – palyginimui, mūsų šalyje trečio pagal populiarumą šio segmento modelio „Hyundai i20“, kuris iš esmės yra tas pats automobilis, tik kitaip apsirengęs, pernai buvo parduoti 174 vienetai.

Sutikime, kad pardavimai mūsų šalyje nėra įspūdingi, ypatingai įvertinant, kad šis segmentas – populiariausias Europoje. Tiesa, Lietuvoje pirkėjų skonis nors po truputį ir artėja europietiškojo link, bet vis dar kitoks – čia populiariausi kompaktinio ir vidutinio dydžio automobiliai, tokie kaip „Škoda Octavia“, „Nissan Qashqai“ ir „Volkswagen Passat“.

Daugiau apie tai skaitykite čia.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai