Jamesui Bondui sukurtas „Aston Martin“ keliauja į aukcioną (0)

1340
REUTERS
2019 m. birželio 13 d. 10:42
1965 m. pagamintas automobilis „Aston Martin DB5“ su specialia įranga Jamesui Bondui, pavyzdžiui, padangų pjaustyklėmis, dviem kulkosvaidžiais ir neperšaunamu skydu, rugpjūčio mėnesį bus parduodamas aukcione, trečiadienį, birželio 12 d., pranešė aukciono namai.

Pilkos spalvos transporto priemonę tikimasi parduoti už 4–6 mln. JAV dolerių, nurodoma „RM Sotheby’s“ pranešime. Automobilis nebuvo naudojamas nė vienoje bondiados dalyje, tačiau yra identiškas tam, kurį agentas 007 vairavo filmuose „Auksapirštis“ ir „Kamuolinis žaibas“.

Aukciono namai paaiškino, kad šis „Aston Martin DB5“ buvo pagamintas kino studijos „Eon Productions“ užsakymu ir naudotas reklamuoti „Kamuolinį žaibą“ JAV.

Jame yra įmontuota 13 Jamesui Bondui skirtų „žaisliukų“, įskaitant 30 kalibro „Browning“ kulkosvaidžius kiekviename sparne, padangų pjaustykles ratų įvorėse ir neperšaunamą galinį skydą, kurį galima pakelti ir nuleisti. „RM Sotheby’s“ pridūrė, kad slaptajam agentui skirtos modifikacijos buvo „tinkamai atrestauruotos ir puikiai veikia“, o per pastaruosius 50 metų automobilis turėjo tris privačius savininkus.

Aukcionas bus surengtas rugpjūčio 15 d. Monterėjuje, Kalifornijos valstijoje.

Naujausi

DELFI DIENA

Laida ŠIANDIEN 15:00

DELFI Diena

62