Iš milijono „Lego“ detalių sudėliojo realaus dydžio „Bugatti“ (2)

1315
REUTERS
2018 m. spalio 5 d. 10:31
Kartais automobiliai vadinami žaislais suaugusiems. Ši idėja patiko „Lego Technic“ – nuspręsta būtent iš „Lego“ detalių sukurti realaus dydžio superautomobilio „Bugatti Chiron“ kopiją. Mašinai sudėlioti prireikė nė daug, nė mažai detalių – daugiau nei vieno milijono.

Panašu, kad pastangos atsipirko: šis įspūdingas mėlynos spalvos automobilis tapo vienu iš įdomiausių Paryžiaus automobilių parodos eksponatų.

Iš „Lego“ sudėlioto automobilyje išlaikyti pagrindiniai tradicinio automobilio elementai – veikiantys žibintai, vairas, veidrodėliai, patogios sėdynės. Ir viskas iš „Lego“ detalių be mažiausio lašelio klijų. Maždaug trisdešimčiai žmonių iš „Lego Technic“ prireikė daugiau nei 13 tūkst. valandų, kol suformavo žaislinį realaus dydžio itališką „Bugatti Chiron“.

Vyresnysis „Lego Technic“ dizaineris Aurelienas Rouffiange‘as sako, kad didžiausias iššūkis buvo priversti šį automobilį judėti.

Smagiausia, kad šis automobilis skirtas ne tik pasižiūrėjimui – juo iš tiesų galima važiuoti. Jei „Chiron“ po kapotu turi W16 motorą, generuojantį beveik 1500 AG ir leidžiantį iki 100 km/val. pagreitėti per 2,5 sek., tai iš „Lego“ pagamintas superautomobilis turi 2300 žaislinių varikliukų, generuojančių 5,3 AG ir leidžiančių išvystyti maždaug 20 km/val. greitį.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi