Entuziastas Rusijoje užkėlė „Bentley“ ant tanko vikšrų (21)

14223
REUTERS
2019 m. birželio 14 d. 13:32
Rusijos keliai garsėja tuo, kad juos sunku įveikti. Žinoma, ne tada, jei vairuoji tanką, ar bent panaudoji tanko vikšrus, kaip Rusijoje padarė entuziastas Konstantinas Zaruckis, labai neįprastai atnaujinęs „Bentley Continental GT“ sedaną.

K. Zaruckis, savo susidomėjimui automobiliais ir kitomis transporto priemonėmis pasitelkiantis „Youtube“ kanalą, turintį 3,7 milijono sekėjų, sako, kad patobulintą transporto priemonę, kurią jis vadina „Untratank“, vairuoti labai paprasta.

Jis tvirtina, jog šio darinio vairavimas nesiskiria nuo sėdėjimo prie įprastinio automobilio vairo, o su juo buvo atlikta daugybė bandomųjų važiavimų. K. Zaruckis pasakoja, kad, septynis mėnesius kurdamas naująją transporto priemonę, susidūrė su daugybe techninių iššūkių.

Vyriškis neatskleidžia, kiek pinigų išleido transporto priemonės gamybai, tačiau tikina, kad „Bentley“ buvo pats pigiausias iš visų, kuriuos galima įsigyti Rusijoje.

Kitas K. Zaruckio iššūkis – nuvežti savo kūrinį, kuriam panaudoti kelio dangos negadinantys guminiai vikšrai, į savo gimtojo Sankt Peterburgo gatves. Kol kas jam nepavyko gauti valdžios leidimo, tačiau vyriškis tikisi iki vasaros pabaigos pritaikyti transporto priemonę ir su ja pasirodyti Sankt Peterburge.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai