„Ducati Monster 1100“ motociklo apžvalga: mieste jam per ankšta (0)

2905
Jurgis Paplaitis, „Motorai“
2017 m. kovo 28 d. 20:56
Šįkart – naudotos technikos su dviem ratais apžvalga. Dar pernai grasinęsis, bet taip ir neįstengęs jos užbaigti dėl daugybės automobilių bandymų, tą darau jau naujajame sezone – dideliam visų motociklų gerbėjų džiaugsmui, jį galima pradėti anksčiau.

Kodėl motociklas ir kodėl „Ducati“? Į pirmąjį klausimą atsakyti lengva: motociklai mane lydėjo nuo pat paauglystės – tiek kaip susiekimo priemonė, tiek ir kaip laisvės bei nepriklausomybės simbolis – pirmą kartą ant jo sėdau įsimintinais 1990 metais, o ir mano gimtajame Vilniaus Antakalnio rajone vyko pirmieji Lietuvoje baikerių suvažiavimai. Tad lemtis važinėti motociklu praktiškai buvo neišvengiama.

Pradžioje technika buvo kukli – vos 25 AG pasiekiantis rusiškas „Iž Jupiter 5“. Žinoma, perdažytas juoda spalva greta esančiame troleibusų parke už degtinės butelį, kadangi tik užpakaliui nusivalyti tinkami rubliai buvo nepalyginamai silpnesnė valiuta. Vėliau buvo gana ilga pertrauka važinėjant motociklu – iki to laiko, kol iš JAV aukciono įsigijau gana retos amerikietiškos markės „Buell“ motociklą, kuriame plaka „Harley-Davidson“ širdis.

Daugiau apie tai skaitykite čia.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi