Buvusiam pasaulio ralio čempionui – išbandymas sniegu ir aukščiu (4)

1728
REUTERS
2019 m. vasario 20 d. 15:55
Lenktynininkas iš Švedijos ir 2016 metų pasaulio ralio čempionas Mattias Ekstromas elektriniu „Audi“ automobiliu nusprendė leistis į iššūkių kupiną kelionę viena iš sudėtingiausių kalnų slidinėjimo trasų.

Ši Austrijos Alpėse esanti trasa puikiai žinoma patyrusiems kalnų slidininkams. Net ir didžiausi slidinėjimo profesionalai sako, kad, leidžiantis čia trasa, „užšąla kraujas“. Joje ne viena atkarpa, kur tenka smigti žemyn 40 laipsnių kampu.

Kaip ten bebūtų, leistis slidėmis nuo kalno yra viena, o ropštis juo į viršų – visai, kas kita. Būtent tai nusprendė padaryti buvęs pasaulio ralio čempionas iš Švedijos M. Ekstromas. Ir ne slidėmis, o sėdęs į elektra varomą „Audi“ automobilį, kurio padangos buvo padengtos specialiais spygliais.

Sužinoję apie sportininko planus, profesionalai ėmė tvirtinti, kad tai padaryti tiesiog neįmanoma. Nepaisydamas skeptikų, M. Ekstromas nusprendė įrodyti, kad, jeigu labai nori, įmanoma viskas.

Panašu, kad rizika sportininko gyvenime visada pasiteisina. Jo sąskaitoje – ne viena įspūdinga pergalė ir 2016 metų ralio čempiono titulas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai