"Balticum TV" laida "Reidas" gavo unikalią vaizdo medžiagą iš Marijampolės, kurią atsiuntė Raimundas Ž, neabejingas saugaus eismo problemoms Lietuvoje. Atsiųstame laiške Raimundas rašo, kad jis su šeimyna važiavo iš parduotuvės namo. Kurį laiką jiems iš paskos važiavo automobilis "Subaru", kurio vairuotojas keletą kartų norėjo aplenkti Raimundo automobilį, bet sutrukdė iš priekio atvažiuojantys automobiliai. Viename tiesiame kelio ruože, "Subaru" vairuotojas pradėjo lenkti, prieš pat pėsčiųjų perėją.

"Aplenkęs mano automobilį staigiai sustabdė, pats vos spėjau sustabdyti"- rašo Raimundas. "Kadangi gale buvo 9 mėn. kūdikis, supykau, kad vos nesukėlė autoavarijos, per kurią galėjo nukentėti mano šeima. Signalais siūliau jam sustoti šalikelėje, tačiau ženklus ignoravo".

Smalsumo vedamas Raimundas pradėjo sekti automobilį "Subaru" kuris vis stabdinėdavo, važiavo be šviesų ir nerodydamas posūkių signalų. Vienoje vietoje "Subaru" vos nesusidūrė su BMW X5. Ir padidinęs greitų nukūrė už miesto ribų.

Galiausiai Raimundas pasivijęs "Subaru"pasuko paskui jį į kaimo kelelį ir čia atsitiko įdomiausias dalykas. Kiek pavažiavus, automatiškai užsidengė automobilio "Subaru" valstybiniai numeriai.

DELFI primena, kad automobilio vairavimas su uždengtais ar kitaip užmaskuotais valstybiniais numeriais užtraukia baudą nuo 800 iki 1200 litų arba gali būti atimtas vairuotojo pažymėjimas nuo pusės iki metų.