Automobilių parodos karaliai - „Bugatti“ ir „Lamborghini“ superautomobiliai (0)

5305
REUTERS
2016 m. kovo 2 d. 12:48
Ženevos automobilių parodoje antradienį (kovo 1 dieną) Italijos automobilių gamintoja „Bugatti“ pristatė savo naujausią superautomobilį, kainojantį 2,4 mln. eurų.

Tradicinės „Bugatti“ mėlynos spalvos žvėris buvo pristatytas miniai apie mašinas rašančių žurnalistų. „Bugatti“ paskelbė, kad šis automobilis yra „pats galingiausias, greičiausias, prabangiausias ir išskirtiniausias pasaulyje“. Po dangčiu 8 litrų W16 variklis su keturiomis turbinomis sukuria 1500 tikrųjų arklio galių. „Bugatti“ tikina, kad šis automobilis gali pasiekti 420 km/h greitį.

Kita Italijos automobilių gamintoja – „Lamborghini“ – taip pat pristatė savo naujausią žaislą „Lamborghini Centenario“, skirtą šimtosioms bendrovės įkūrėjo Ferrucio Lamborghini gimimo metinėms.

Naujasis „Centenario“ gali pasigirti 770 tikrųjų arklio galių varikliu, o jo kėbulas yra pagamintas vien tik iš anglies pluošto. Visi 40 riboto kiekio automobiliai jau yra parduoti – jų kaina siekė beveik 2 mln. eurų.

Tarp kitų supermašinų buvo Švedijos gamintojos „Koenigsegg“ modelis „Regera“, kuriame įmontuotas hibridinis daugiau kaip 1500 tikrųjų arklio galių variklis.

Ženevos automobilių paroda tęsis iki kovo 13 dienos.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai